Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW1JT2R70
Tono Tono
Maori
4917204Ataata WW1JT2R70Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT2R70
  • Tau Wae
    WW1JT2R70
  • Whakaahuatanga
    RES 2.7 OHM 1W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Tuhinga
    2.7 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Ētahi Ingoa
    WW 1 2.7 5% R
    WW12.75%R
    WW12.75%R-ND
    WW12.7JR
    WW12.7JR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 350°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound