Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW1JT3R00
Tono Tono
Maori
1956304Ataata WW1JT3R00Stackpole Electronics, Inc.
WW1JT3R00
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WW1JT3R00
  • Whakaahuatanga
    RES 3 OHM 1W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±50ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Raupapa
    WW
  • Tuhinga
    3 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    WW 1 3 5% R
    WW135%R
    WW135%R-ND
    WW13JR
    WW13JR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 350°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound