Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RL0510S-R12-F
Tono Tono
Maori
4067259Ataata RL0510S-R12-FSusumu
RL0510S-R12-F
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
10000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RL0510S-R12-F
  • Whakaahuatanga
    RES 0.12 OHM 1% 1/6W 0402
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    0/ +200ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    0402
  • Rahi / Rahi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Raupapa
    RL
  • Tuhinga
    120 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.167W, 1/6W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    0402 (1005 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    10 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    120 mOhms ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thin Film