Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RL0510S-R27-F
Tono Tono
Maori
406440Ataata RL0510S-R27-FSusumu
RL0510S-R27-F
  • Tau Wae
    RL0510S-R27-F
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 0.27 OHM 1% 1/6W 0402
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Putanga - Mahi
    0.167W, 1/6W
  • Tuhinga o mua - Breakdown
    0402
  • Te matotoru (Max)
    0/ +200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Raupapa
    RL
  • RoHS Tūnga
    Cut Tape (CT)
  • Ko te poari
    0402 (1005 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RL0510SR27F
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Waehanga Kaihanga
    RL0510S-R27-F
  • Teitei - Tae (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • FIFO
    2
  • Whakaahua nui
    0.27 Ohm ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thin Film
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
    ±1%
  • Whakaahuatanga
    RES SMD 0.27 OHM 1% 1/6W 0402