Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RL1632R-R390-F
Tono Tono
Maori
6201242Ataata RL1632R-R390-FSusumu
RL1632R-R390-F
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    RL1632R-R390-F
  • Whakaahuatanga
    RES 0.39 OHM 1% 1/2W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    0/ +100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    RL
  • Tuhinga
    390 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RL16R.39FCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thin Film