Home > Hua > Ihu > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RL1632R-R510-F
Tono Tono
Maori
615110Ataata RL1632R-R510-FSusumu
RL1632R-R510-F
I roto i te taonga
5000+
  • Tau Wae
    RL1632R-R510-F
  • Whakaahuatanga
    RES 0.51 OHM 1% 1/2W 1206
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    0/ +100ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1206
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Raupapa
    RL
  • Tuhinga
    510 mOhms
  • Mana (Watts)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    RL1632RR510F
    RL16R.51FTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Ngā āhuatanga
    Current Sense
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    510 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thin Film