Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > Kaituku Arataki > DLG100PS800-A
Tono Tono
Maori
1065744Ataata DLG100PS800-AXP Power
DLG100PS800-A
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
300+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DLG100PS800-A
  • Whakaahuatanga
    LED DRIVER CC AC/DC 100-142V
  • Tauira ECAD
  • Taumaha
    1.7 lbs (771.1g)
  • Putanga - Whakaputa
    100 ~ 142 V
  • Putanga - Whakamotu
    3.75kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    90VAC
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    305VAC
  • Momo
    Constant Current
  • Topology
    AC DC Converter
  • Kāhua Whakamutunga
    Wire Leads
  • Rahi / Rahi
    7.80" L x 2.24" W x 1.46" H (198.0mm x 57.0mm x 37.0mm)
  • Raupapa
    DLG-HV
  • Ratonga
    IP67
  • Mana (Watts)
    100W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -30°C ~ 70°C
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    OCP, OVP, SCP
  • He pai
    91%
  • Te whakaheke
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    800mA 100 ~ 142 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Nama - Whakaputa (Max)
    800mA