Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > Kaituku Arataki > DLG150PS530-A
Tono Tono
Maori
1601560Ataata DLG150PS530-AXP Power
DLG150PS530-A
  • Tau Wae
    DLG150PS530-A
  • Whakaahuatanga
    LED DRIVER CC AC/DC 115-284V
  • Putanga - Whakaputa
    115 ~ 284 V
  • Putanga - Whakamotu
    3.75kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    90VAC
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    305VAC
  • Rahi / Rahi
    8.90" L x 2.68" W x 1.54" H (226.0mm x 68.0mm x 39.0mm)
  • Mana (Watts)
    150W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -30°C ~ 70°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • He pai
    92%
  • Te whakaheke
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    530mA 115 ~ 284 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Nama - Whakaputa (Max)
    530mA