Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > JSE0824D15
Tono Tono
Maori
4493398Ataata JSE0824D15XP Power
JSE0824D15
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    JSE0824D15
  • Whakaahuatanga
    DC DC CONVERTER +/-15V 8W
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
    -15V
  • Putanga - Whakaputa 1
    15V
  • Putanga - Whakamotu
    1.5kV
  • Momotuhi - Input (Min)
    18V
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    36V
  • Momo
    Isolated Module
  • Rahi / Rahi
    0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm)
  • Raupapa
    JSE08
  • Mana (Watts)
    8W
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    16-DIP Module, 6 Leads
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Tau o nga Hua
    2
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    SCP, UVLO
  • He pai
    86%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 265mA, 265mA 18V - 36V Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    265mA, 265mA