Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SPD125R-222M
Tono Tono
Maori
6899843Ataata SPD125R-222MAPI Delevan
SPD125R-222M
  • Tau Wae
    SPD125R-222M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.2UH 7A 20 MOHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SPD125R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    SPD125R-222M TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    2.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µH Shielded Wirewound Inductor 7A 20 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    20 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    7A
  • I teie nei - Maama
    7A