Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SPD125R-393M
Tono Tono
Maori
5397897Ataata SPD125R-393MAPI Delevan
SPD125R-393M
  • Tau Wae
    SPD125R-393M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 39UH 2A 105 MOHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)