Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SPD125R-332M
Tono Tono
Maori
3438139Ataata SPD125R-332MAPI Delevan
SPD125R-332M
  • Tau Wae
    SPD125R-332M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 3.3UH 5.5A 30 MOHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    SPD125R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    SPD125R-332M TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    3.3µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3µH Shielded Wirewound Inductor 5.5A 30 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    30 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    5.5A
  • I teie nei - Maama
    5.5A