Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ISC1210EB33NM
Tono Tono
Maori
5305225Ataata ISC1210EB33NMDale / Vishay
ISC1210EB33NM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ISC1210EB33NM
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 33NH 585MA 180 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    ISC-1210
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    45 @ 50MHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Non-Magnetic
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    50MHz
  • Inangarangi
    33nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33nH Shielded Wirewound Inductor 585mA 180 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    180 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    585mA