Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ISC1210EB39NJ
Tono Tono
Maori
1697765Ataata ISC1210EB39NJDale / Vishay
ISC1210EB39NJ
  • Tau Wae
    ISC1210EB39NJ
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 39NH 530MA 240 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 50MHz
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Non-Magnetic
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    50MHz
  • Inangarangi
    39nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    39nH Shielded Wirewound Inductor 530mA 240 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    240 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    530mA