Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ISC1210EB470K
Tono Tono
Maori
3650258Ataata ISC1210EB470KDale / Vishay
ISC1210EB470K
  • Tau Wae
    ISC1210EB470K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 47UH 100MA 8 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.52MHz
  • Inangarangi
    47µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    13MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µH Shielded Wirewound Inductor 100mA 8 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    8 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    100mA