Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32529C0152J000
Tono Tono
Maori
2504247Ataata B32529C0152J000EPCOS
B32529C0152J000
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    B32529C0152J000
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 1500PF 5% 63VDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    63V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    40V
  • Te manawanui
    ±5%
  • Whakamutunga
    PC Pins
  • Rahi / Rahi
    0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
  • Raupapa
    B32529
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    B32529C 152J
    B32529C152J
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • Ngā āhuatanga
  • Rauemi Dielectric
    Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1500pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Te kaha
    1500pF