Home > Hua > Tacitars > Kaiwaiata Ataata > B32529C0153J189
Tono Tono
Maori
7064338Ataata B32529C0153J189EPCOS
B32529C0153J189
I roto i te taonga
2800+
  • Tau Wae
    B32529C0153J189
  • Whakaahuatanga
    CAP FILM 0.015UF 5% 63VDC RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
    63V
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
    40V
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    B32529C 153J189
    B32529C153J189
    B32529C153J189-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    0.015µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Te kaha
    0.015µF