Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLJ33CA
Tono Tono
Maori
380918Ataata MSMLJ33CAMicrosemi
MSMLJ33CA
I roto i te taonga
368+
  • Tau Wae
    MSMLJ33CA
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    33V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-9033-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
    56.2A