Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MSMLJ33CAE3
Tono Tono
Maori
6296401Ataata MSMLJ33CAE3Microsemi
MSMLJ33CAE3
I roto i te taonga
368+
  • Tau Wae
    MSMLJ33CAE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    33V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DO-214AB
  • Power - Peak Pulse
    3000W (3kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Ētahi Ingoa
    1086-9034-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    13 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    56.2A