Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLCE100A
Tono Tono
Maori
MXLCE100A
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MXLCE100A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 100V 162V CASE-1
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    100V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    162V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    111V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    CASE-1
  • Raupapa
    Military, MIL-PRF-19500
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    DO-201AA, DO-27, Axial
  • Ētahi Ingoa
    1086-10063-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    9.3A
  • Capacitance @ Frequency
    90pF @ 1MHz