Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLCE12A
Tono Tono
Maori
MXLCE12A
  • Tau Wae
    MXLCE12A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 12V 19.9V CASE-1
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    12V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    19.9V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    13.3V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-10073-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    75A
  • Capacitance @ Frequency
    100pF @ 1MHz