Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLCE11AE3
Tono Tono
Maori
MXLCE11AE3
  • Tau Wae
    MXLCE11AE3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 11V 18.2V CASE-1
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    11V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    18.2V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    12.2V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-10070-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    82A
  • Capacitance @ Frequency
    100pF @ 1MHz