Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLCE14A
Tono Tono
Maori
613673
MXLCE14A
  • Tau Wae
    MXLCE14A
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 14V 23.2V CASE-1
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    14V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    23.2V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    15.6V
  • Power - Peak Pulse
    1500W (1.5kW)
  • Ētahi Ingoa
    1086-10079-MIL
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    65A
  • Capacitance @ Frequency
    100pF @ 1MHz
  • Nga tono
    General Purpose
MXLCE14AE3
MXLCE14AE3
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V CASE-1