Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WNB100FET
Tono Tono
Maori
918397Ataata WNB100FETOhmite
WNB100FET
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WNB100FET
  • Whakaahuatanga
    RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
  • Raupapa
    WN
  • Tuhinga
    100 Ohms
  • Mana (Watts)
    1W