Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > AC Converters > RACM18-24SER
Tono Tono
Maori
2648922Ataata RACM18-24SERRECOM Power
RACM18-24SER
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    RACM18-24SER
  • Whakaahuatanga
    CONV AC/DC 18W 90-264VIN 24VOUT
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    24V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    2.09" L x 2.00" W x 0.98" H (53.0mm x 51.0mm x 25.00mm)
  • Raupapa
    RACM18-ER
  • Mana (Watts)
    18W
  • Paa / Case
    4-DIP Module
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 80°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Whakaritea te Ture
    1%
  • Raina Raina
    1%
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    IP Ratings, Universal Input
  • He pai
    86%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 750mA 90 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    750mA