Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > AC Converters > RACM30-12SER
Tono Tono
Maori
6723710Ataata RACM30-12SERRECOM Power
RACM30-12SER
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    RACM30-12SER
  • Whakaahuatanga
    CONV AC/DC 30W 90-264VIN 12VOUT
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    12V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Momo
    Enclosed
  • Rahi / Rahi
    2.09" L x 2.00" W x 1.34" H (53.0mm x 51.0mm x 34.00mm)
  • Raupapa
    RACM30-ER
  • Mana (Watts)
    30W
  • Paa / Case
    4-DIP Module
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Tau o nga Hua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Whakaritea te Ture
    1%
  • Raina Raina
    1%
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ngā āhuatanga
    IP Ratings, Universal Input
  • He pai
    89%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    2.5A