Home > Hua > Ngä Mea Mana - Motuhake / Roto (Poari-Poari) > AC Converters > RACM40-05S/OF
Tono Tono
Maori
4746680Ataata RACM40-05S/OFRECOM Power
RACM40-05S/OF
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    RACM40-05S/OF
  • Whakaahuatanga
    CONV AC/DC 40W 85-264VIN 05VOUT
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa 4
  • Putanga - Whakaputa 3
  • Putanga - Mahi 2
  • Putanga - Whakaputa 1
    5V
  • Putanga - Whakamotu
    4kV
  • Momotuhi - Whakauru
    85 ~ 264 VAC
  • Momo
    Open Frame
  • Rahi / Rahi
    3.00" L x 2.00" W x 1.04" H (76.2mm x 50.8mm x 26.5mm)
  • Raupapa
    RACM40
  • Mana (Watts)
    40W
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
    1 (Unlimited)
  • Ko te Uara Utu Mii ana
    No
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Ngā āhuatanga
    Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
  • He pai
    90%
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 8A 85 ~ 264 VAC Input
  • Nama - Whakaputa (Max)
    8A