Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF3JT2K40
Tono Tono
Maori
3092828Ataata RSMF3JT2K40Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT2K40
  • Tau Wae
    RSMF3JT2K40
  • Whakaahuatanga
    RES 2.4K OHM 3W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Tuhinga
    2.4 kOhms
  • Mana (Watts)
    3W
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RSM 3 2.4K 5% R