Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF3JT2R00
Tono Tono
Maori
6380253Ataata RSMF3JT2R00Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT2R00
  • Tau Wae
    RSMF3JT2R00
  • Whakaahuatanga
    RES 2 OHM 3W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Tuhinga
    2 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    RSM 3 2 5% R
    RSM325%R
    RSM325%R-ND
    RSM32JR
    RSM32JR-ND
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 235°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    15 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Flame Proof, Safety
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film