Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF3JT2R20
Tono Tono
Maori
6315572Ataata RSMF3JT2R20Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT2R20
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    RSMF3JT2R20
  • Whakaahuatanga
    RES 2.2 OHM 3W 5% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Te Tae Tema
    ±200ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Tuhinga
    2.2 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    RSM 3 2.2 5% R