Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW3FT47R0
Tono Tono
Maori
5158465Ataata WW3FT47R0Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT47R0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    WW3FT47R0
  • Whakaahuatanga
    RES 47 OHM 3W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    Axial
  • Rahi / Rahi
    0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
  • Raupapa
    WW
  • Tuhinga
    47 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    WW 3 47 1% R
    WW347FRTR
    WW347FRTR-ND
    WW3FT47R0TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 350°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    18 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
  • Ngā āhuatanga
    Moisture Resistant
  • Raatau Kore
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound