Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW3FT56R0
Tono Tono
Maori
4505272Ataata WW3FT56R0Stackpole Electronics, Inc.
WW3FT56R0
  • Tau Wae
    WW3FT56R0
  • Whakaahuatanga
    RES 56 OHM 3W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
  • Tuhinga
    56 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Ētahi Ingoa
    WW 3 56 1% R
    WW356FRTR
    WW356FRTR-ND
    WW3FT56R0TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 350°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    56 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound