Home > Hua > Ihu > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW3FT560R
Tono Tono
Maori
6058239Ataata WW3FT560RStackpole Electronics, Inc.
WW3FT560R
  • Tau Wae
    WW3FT560R
  • Whakaahuatanga
    RES 560 OHM 3W 1% AXIAL
  • Tauira ECAD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Te Tae Tema
    ±20ppm/°C
  • Rahi / Rahi
    0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
  • Tuhinga
    560 Ohms
  • Mana (Watts)
    3W
  • Ētahi Ingoa
    WW 3 560 1% R
    WW3560FRTR
    WW3560FRTR-ND
    WW3FT560RTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 350°C
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound